NASZA OFERTA


Biuro tłumaczeń WTG wykonuje tłumaczenia pisemne i ustne we wszystkich językach, podzielonych na cztery grupy językowe:

I Grupa: angielski, francuski, niemiecki, rosyjski
II Grupa: inne języki europejskie oraz język łaciński
III Grupa: języki pozaeuropejskie posługujące się alfabetem łacińskim
IV Grupa: języki pozaeuropejskie posługujące się alfabetem niełacińskim lub ideogramami

Zawsze możecie Państwo liczyć na szybką i bezpłatną wycenę przesyłanych do nas materiałów oraz rabaty w przypadku większych lub częstych zleceń. Przyjmujemy teksty w różnych formatach (np. PDF, Word, Excel, jpg, Power Point, wydruk).
Jeśli chcą Państwo poznać naszą szczegółową ofertę, prosimy o kontakt

Tłumaczenia pisemne zwykłe


Na potrzeby naszych klientów biznesowych tłumaczymy teksty m.in. z następujących dziedzin: prawo, farmacja, medycyna, weterynaria, finanse, bankowość, ochrona środowiska, informatyka, turystyka, sztuka, sport, lotnictwo, chemia, metalurgia, budownictwo. Nasi tłumacze poza doskonałą znajomością języka obcego, mają też wykształcenie związane z daną branżą (są to lekarze, inżynierowie, ekonomiści, programiści itp.) lub wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniu tekstów o konkretnej specjalności.
Cena już od 36 zł netto za stronę!

Tłumaczenia pisemne przysięgłe


Tłumaczenia przysięgłe są opieczętowane stemplem imiennym tłumacza przysięgłego, który wykonał przekład i zawierają adnotację, iż tłumaczenie jest zgodne z oryginałem lub kopią dokumentu, który był tłumaczony. Najczęściej tłumaczenia przysięgłego wymagają dokumenty procesowe i urzędowe (np. dowody rejestracyjne, akty urodzenia, akty małżeństwa itp.) oraz umowy.
Cena już od 46 zł netto za stronę!

Uwierzytelnianie tłumaczeń


Tłumacz przysięgły na potrzeby klienta może także uwierzytelnić dostarczony mu przekład wykonany przez innego tłumacza. Uwierzytelniony dokument jest opieczętowany stemplem imiennym tłumacza przysięgłego.
Cena już od 30 zł netto za stronę!

Weryfikacje tłumaczeń


Jest to porównanie oryginału tekstu oraz jego tłumaczenia dostarczonego nam przez Klienta i dokonanie niezbędnych poprawek w przekładzie.
Cena już od 30 zł netto za stronę!

Korekta tekstów


Jest to naniesienie niezbędnych poprawek na tekście dostarczonym nam przez Klienta. Korekty tekstów w języku polskim są wykonywane przez polonistów, a korekty tekstów w językach obcych – przez native speakerów.
Cena już od 27 zł netto za stronę!

Tłumaczenia ustne konsekutywne


Tłumaczenie konsekutywne jest wykonywane przez jednego tłumacza i charakteryzuje się tym, że mówca co kilka zdań robi przerwę, aby tłumacz mógł przełożyć na obcy język usłyszany fragment wypowiedzi. Ten rodzaj tłumaczenia ustnego idealnie sprawdza się podczas spotkań biznesowych w kilkuosobowym lub większym gronie.
Cena już od 250 zł netto za godzinę!

Tłumaczenia ustne symultaniczne


Tłumaczenia symultaniczne (poza wyjątkiem tzw. szeptanek) wymagają użycia niezbędnego sprzętu do tłumaczeń (kabina, odbiorniki itp.).W kabinie tłumacz dzięki słuchawkom odbiera wypowiedź mówcy i jednocześnie tłumaczy ją do mikrofonu, a uczestnicy spotkania słyszą jego przekład w swoich słuchawkach (odbiornikach). Tego rodzaju tłumaczenia towarzyszą m.in. różnego rodzaju obradom i konferencjom.
Cena już od 1500 zł netto za blok czterogodzinny

Tłumaczenia ustne przysięgłe


Są to tłumaczenia konsekutywne wykonywane przez tłumacza przysięgłego podczas np. aktu zawarcia małżeństwa, procesu sądowego, podpisania umowy, aktu notarialnego itp.
Cena już od 250 zł netto za godzinę!